En ze zijn los: de jeugd (geschiedenis)

23-08-2023: Helaas, na een leuke start bleek dat de groep te klein was om door te zetten. Toch willen we dit bericht laten staan. Mocht jij, (uw kind) toch willen sporten, schroom dan niet om contact met ons op te nemen.

Vanaf 15 jaar kun je op maandagavond aanschuiven bij een bestaand groepje jeugdleden. Zij trainen deels samen met de NeVoBo-vrouwen, maar er is ook los daarvan aandacht voor je. Tijdens dat moment krijg je extra training om verder te groeien, waardoor je aansluiting bij de NeVoBo-vrouwen later wat makkelijker gaat.

Geschiedenis: (onderstaande bestaat niet meer).

Op 3 september begon een groep van 6 jeugdige volleyballers onder leiding van Wilma met hun eerste kennismaking met volleybal. Een leuk begin. Hier zijn alvast een paar leuke plaatjes. Natuurlijk kunnen er nog véél meer spelers bij! Je kunt altijd aanschuiven.

Is hartstikke leuk, gezond én gezellig. Doe je mee?

Hallo jongens en meisjes 

Nooit gevolleybald of wel eens met stratenvolleybal meegedaan, of bij gymnastiek op school aan deze sport geproefd?

Lijkt het je leuk om deze sport te leren, dan kan dat bij volleybal vereniging Trynwâlden.

Kom gewoon langs en neem vriendjes en vriendinnetjes mee,

De eerste 3 trainingen zijn gratis.

Of mail naar;

Volleybal Vereniging Trynwâlden  

volleybaltrynwalden@gmail.com